Графік прийому громадян

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом 

Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області

 

ЄВЛІКОВ 

Роман Леонідович

Начальник управління

Щопонеділка

14.00 – 17.15

КРАВЧУК

Ростислав Сергійович

Заступник начальника

Щовівторка

14.00 – 17.15

         Особистий прийом громадян керівниками структурних підрозділів Регіонального офісу проводиться щоденно з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.15 годин в залежності від змісту порушеного питання в їх робочих кабінетах.

         Попередній запис на особистий прийом до керівництва Регіонального офісу здійснює секретар керівника за поштовою адресов: м.Луцьк, вул. 8 Березня,1, за електронною адресою: vol_wodres@ukr.net або за телефоном 23-44-13 щодня (крім святкових та вихідних днів) з 8.00 до 17.15 (у п’ятницю з 8.00 до 16.00), обідня перерва з 12.00 до 13.00).

         Під час попереднього запису на особистий прийом з’ясовуються:

  • прізвище;
  • ім’я, по батькові;
  • місце проживання громадянина;
  • зміст порушеного питання;
  • до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався і яке було прийнято рішення;
  • визначається структурний підроздів (відповідальна особа), до компітенції якого належить вирішення питання, порушеного заявником;
  • вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянином для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження), номери його контактних телефонів.

    Повторній прийом громадян з питання, яке вже розглядалось, проводиться у разі, коли порушене громадянином питання залишилось не вирішеним по суті.

    Прийом громадян у дні, не визначені графіком особистого прийому, та з питань, що не потребують прийняття рішень керівництвом Регіонального офісу (надання громадянам усних роз’яснень, консультацій тощо), здійснюють керівники (працівники) структурних підрозділів апарату Офісу. Організацію розгляду звернень проводить секретар керівника