Засідання робочої групи

12 травня 2026 року у змішаному форматі відбулося ІІ засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації реалізації Плану управління річковим суббасейном Прип’яті.

Засідання відкрив голова міжвідомчої робочої групи, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять Василь Азима. У своєму виступі він наголосив на важливості ефективної взаємодії між центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та іншими учасниками процесу для належної реалізації Плану управління річковим суббасейном Прип’яті як стратегічного документа у сфері управління водними ресурсами.

Від Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області участь у засіданні взяли в.о. начальника Василь Дебелий, заступник начальника Ростислав Кравчук та начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Геннадій Мушка.

Під час засідання учасники обговорили результати реалізації заходів Плану управління річковим суббасейном Прип’яті за 2025 рік та І квартал 2026 року, а також проблемні питання щодо формування звітності та координації виконання заходів ПУРБ.

Окрему увагу було приділено питанням взаємодії з органами місцевого самоврядування та включення заходів ПУРБ до місцевих програмних документів, що сприятиме досягненню та підтриманню доброго стану вод.

За результатами засідання учасники домовилися продовжити комунікацію та координацію дій щодо реалізації заходів Плану управління річковим суббасейном Прип’яті.