Паводкова ситуація

У відповідь на звернення голови Локачинської селищної ради,  сьогодні 13.02.2024 року було проведено обстеження східної частини селища Локачі Володимирського району Волинської області на предмет підтоплення та затоплення територій присадибних ділянок паводковими водами.

Від Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області в обстеженні взяв участь начальник Стир-Стохідської експлуатаційної дільниці Анатолій Парфелюк, а представниками від Локачинської с/р були заступник селищного голови Микола Багнюк, начальник управління містобудування, архітектури, капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунального майна Федір Пилипчук, головний спеціаліст відділу земельних відносин, агропромислового розвитку та екології селищної ради Сергій Бернадський та старший інспектор з питань землевпорядкування, контролю за використанням земель та екології відділу земельних відносин, агропромислового розвитку та екології Локачинської селищної ради Константинова Алла.

За результатами обстеження визначено причини та складено акт, згідно якого будуть прийняті управлінські рішення щодо виконання заходів з недопущення підтоплення та затоплення даних територій.   

Разом з тим необхідно відмітити, що станом на 13.02.2024 р. на території Волинської області затоплено та підтоплено понад 13,7 тис. га сільськогосподарських угідь в т.ч. у Камінь-Каширському районі – 5,2 тис. га, у Ковельському – 8,5 тис. га та 246 господарських будівель.

РОВР у Волинській області вживаються заходи щодо попередження та ліквідації наслідків затоплень та підтоплень. Польдерними насосними станціями відведено понад 6,5 млн. м3 надлишкових вод, щоденно працюють аварійні бригади Прип’ятської, Любешівської та Ковельської експлуатаційних дільниць щодо ліквідацій проривів захисних дамб, виявлення та ліквідацій бобрових загат, проводять аварійні ремонти водопропускних та водорегулюючих споруд.

Паводкова ситуація постійно відслідковується.