Про екологічну і техногенну обстановку в області з 8 по 15 лютого 2022 року

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась хмарна погода, переважно без опадів. Температура повітря становила від -5°С до +4°С вночі та від  +5°С до +8°С вдень. Вітер змінних напрямків – 5-12 м/с.

З початку лютого  по області в середньому випало 10,2 мм опадів, що становить 32 % середньомісячної норми (32 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на  р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня підвищився на 5 см і становить – 188,00 м БС, у нижньому б’єфі підвищився на 20 см і становить – 183,30 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 85 % до повного об’єму (вільна ємність 5,26 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
3,55 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 1,71 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

На території Волинської області всього підтоплено 300 га с/г угідь у Камінь-Каширському районі.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось підвищення рівнів води до 9 см.