Про екологічну і техногенну обстановку в області з 11 по 18 січня 2022 року

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась хмарна погода з невеликими опадами. Температура повітря становила від -15°С до +1°С вночі та від -9°С до +5°С вдень. Вітер змінних напрямків – 3-25 м/с.

З початку січня по області в середньому випало 20,8 мм опадів, що становить    60 % середньомісячної норми (35 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на  р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня знизився на 23 см і становить – 187,65 м БС, у нижньому б’єфі знизився на 20 см і становить – 183,10 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 81 % до повного об’єму (вільна ємність 6,74 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
3,55 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 3,19 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

На території Волинської області всього підтоплено 300 га с/г угідь у Камінь-Каширському районі.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось коливання рівнів води від  -4 см до +3 см.