Про екологічну і техногенну обстановку в області з 4 по 11 січня 2022 року

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась хмарна погода з дощами. Температура повітря становила від -13°С до +3°С вночі та від -7°С до +7°С вдень. Вітер змінних напрямків – 5-12 м/с.

За грудень по області в середньому випало 20,8 мм опадів, що становить 60 % середньомісячної норми (35 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на  р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня підвищився на 22 см і становить – 187,88 м БС, у нижньому б’єфі підвищився на 40 см і становить – 183,30 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 81 % до повного об’єму (вільна ємність 6,84 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
3,65 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 3,19 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

На території Волинської області всього підтоплено 300 га с/г угідь у Камінь-Каширському районі.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось коливання рівнів води від  -6 см до +34 см.