Про екологічну і техногенну обстановку в області з 14 по 21 грудня 2021 року

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась хмарна погода зі снігом. Температура повітря становила від -12°С до 0°С вночі та від -4°С до +3°С вдень. Вітер змінних напрямків – 5-12 м/с.

З початку грудня по області в середньому випало 38,3 мм опадів, що становить    91 % середньомісячної норми (42 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на  р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня підвищився на 8 см і становить – 187,66 м БС, при встановленому НПР – 187,70 м БС, у нижньому б’єфі не змінився і становить – 182,90 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 81 % до повного об’єму (вільна ємність 6,93 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
3,74 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 3,19 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

На території Волинської області всього підтоплено 300 га с/г угідь у Камінь-Каширському районі.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось коливання рівнів води від  -1 см до +18 см.