Загальнонаціональний полілог "Місце природи в адаптації України до зміни клімату"

Два дні, 1 та 2 грудня, тривав загальнонаціональний полілог, організований  Всесвітнім фондом природи WWF-Україна, під назвою «Місце природи в адаптації України до зміни клімату». Мета обговорення – створення спільного  бачення та дорожньої карти адаптації України до зміни клімату за допомогою природи.

Вище згаданий захід передбачений у два етапи. Перший – обговорення та формування бачення під час онлайн-зустрічей 1-2 грудня, які уже відбулись, та   наступний етап, очна зустріч, яка запланована на кінець січня 2022 року.

Представником від Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області був начальник відділу ведення водного кадастру моніторингу вод та басейнової взаємодії Мушка Геннадій Григорович, який долучився до основних завдань першої зустрічі, а саме:

  1. Визначення кола найгостріших проблем в адаптації лісового господарства, водного управління та сільського господарства до зміни клімату.
  2. Пошук найкращих шляхів їх вирішення.
  3. Створення проєкту спільного бачення ролі природи в адаптації України до зміни клімату через призму водного, лісового та аграрного секторів.