Про екологічну і техногенну обстановку в області з 24 листопада по 1 грудня 2020 року

 

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась переважно хмарна погода з невеликими опадами. Температура повітря становила від -6°С до +4°С вночі та від -3°С до +7°С вдень. Вітер змінних напрямків – 1-14 м/с.

За листопад по області в середньому випало 25 мм опадів, що становить 69% середньомісячної норми (36 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня знизився на 3 см і становить – 187,47 м БС, при встановленому НПР – 187,70 м БС, у нижньому б’єфі – 182,70 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 83 % до повного об’єму (вільна ємність 6,27 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
4,27 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 2,0 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось коливання рівнів води від -9 см до +4 см.