Про екологічну і техногенну обстановку в області з 17 по 24 листопада 2020 року

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась переважно хмарна погода з невеликими дощами. Температура повітря становила від -1°С до +7°С вночі та від +1°С до +10°С вдень. Вітер змінних напрямків – 1-20 м/с.

З початку листопада по області в середньому випало 15,1 мм опадів, що становить 42 % середньомісячної норми (36 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня не змінився і становить – 187,50 м БС, при встановленому НПР – 187,70 м БС, у нижньому б’єфі – 182,70 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 83 % до повного об’єму (вільна ємність 6,22 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
4,22 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 2,0 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось коливання рівнів води від -10 см до +4 см.