Про екологічну і техногенну обстановку в області з 13 по 20 жовтня 2020 року

На території Волинської області протягом звітного тижня спостерігалась переважно хмарна погода, дощ. Температура повітря становила від +1°С до +13°С вночі та від +6°С до +20°С вдень. Вітер змінних напрямків – 1-12 м/с.

З початку жовтня по області в середньому випало 10 мм опадів, що становить 25 % середньомісячної норми (40 мм).

Рівень води у верхньому б’єфі Хрінницького водосховища, яке розташоване на р. Стир Рівненської області і має вплив на рівневий режим річки в межах Волинської області протягом тижня підвищився на 5 см і становить – 187,50 м БС, при встановленому НПР – 187,70 м БС, у нижньому б’єфі – на 35 см і становить – 183,10 м БС.

Водосховища Волинської області наповнені в середньому на 84% до повного об’єму (вільна ємність 5,67 млн.м³, в тому числі у басейні р. Дніпро
3,67 млн.м3, у басейні р. Західний Буг 2,0 млн.м3), режими їх роботи відповідають встановленим.

Аналітично-диспетчерський центр (АДЦ) РОВР у Волинській області продовжує вести щоденний обмін інформацією про гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку в області з Волинським гідрометеоцентром, управлінням ДСНС України у Волинській області, про рівневий режим у Хрінницькому водосховищі з Демидівською РДА, Хрінницькою ГЕС, а також з іншими зацікавленими організаціями.

Згідно даних сайту pogodynka.pl на прикордонній ділянці р. Західний Буг зі сторони Республіка Польща протягом тижня спостерігалось коливання рівнів води від -15 см до +2 см.