Моніторинг ситуації щодо проходження весняного паводку у Любешівському районі

    З метою моніторингу ситуації щодо проходження весняного паводку у Любешівському районі області, який у цей час несе найбільше навантаження від високої води, за дорученням заступника голови Волинської обласної державної адміністрації був здійснений виїзд обласних керівників водогосподарської організації з управлінням цивільного захисту та начальник Маневицького міжрайонного управління у цей район.

    Вони побували у селах Заріка та Зарудчі, а також на Зарідчанській меліоративній системі. Це об'єкти, де можливе затоплення господарських будівель, присадибних ділянок та окремих житлових будинків у разі зростання рівня води у річці Стохід лише на 10 сантиметрів.    

Води р.Стохід в районі с.Заріка

   Води р.Стохід в районі с.Зарудчі

Ознайомилися також з роботою Любешівської насосної станції, яка в комплексі з дамбою захищає відомий район селища Любешів − « Жабокряки». Про водогосподарську обстановку в районі було інформовано заступника голови облдержадміністрації та надано пропозиції щодо поповнення аварійного запасу водогосподарських організацій. І надалі ситуація у районі знаходиться під постійним контролем водогосподарників і вживаються заходи щодо попередження шкідливої дії води.

Працівники Любешівської експлуатаційної дільниці ліквідовують боброві нори у захисній дамбі Зарічанської осушувальної системи.