Готовність меліоративних систем до вегетаційного періоду

    Відповідно до спільного рішення колегії, і профкому об'єднаної профспілки та правління товариства меліораторів і водогосподарників щодо проведення огляду – конкурсу комісіями РОВР 20 -21 травня проводилася перевірка готовності меліоративних систем до вегетаційного періоду.

  Зокрема: комісією за участі заступника начальника РОВР Мушки Г.Г. та начальника відділу експлуатації водоногосподарських систем Вишневського В.В. були оглянуті осушувальні системи в зоні діяльності Володимир – Волинської та Луцької ЕД Луцького МУВГ, й Турійської ЕД Ковельського МУВГ; комісією за участі Друзя В.Л − начальника відділу енергозбереження, механізації та охорони праці, а також Корнійчука В.Т. − провідного інженера відділу експлуатації водоногосподарських систем були оглянуті системи в зоні діяльності Цуманської та Рожищенської ЕД Луцького МУВГ.

    Необхідно відмітити, що працівниками управлінь водного господарства проведена необхідна робота щодо організації заакумулювання води в каналах і водоймах для забезпечення регулювання водно – повітряного режиму осушення земель.

   Підсумки огляду – конкурсу будуть підводитись пізніше після завершення огляду меліоративних систем у всіх водогосподарських організаціях області.