Проведено підготовку автомобільної техніки долучення за останні 3 дні

   У Маневицькому УВГ проведено підготовку автомобільної техніки до проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів. Зокрема, повністю відновлено лакофарбове покриття автомобілів КрАЗ-256, ЗІЛ ММЗ-4502 та причепа ПТУ-20.

Нарада українсько-польської Pобочої групи долучення за останні 3 дні

В рамках реалізації Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах 10-13 жовтня 2017 року в с. Неліш (Республіка Польща) відбулась  XIХ Нарада українсько-польської Робочої групи з питань планування прикордонних вод (Групи ПЛ).

З Днем Захисника України! долучення за останній тиждень

Підготовка до осінньо-зимового періоду

   В рамках підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, в Маневицькому УВГ проведені роботи по ремонту та утепленню дверей ремонтно-механічної майстерні та адміністративного приміщення. Зокрема, розібрано пошкоджену гниллю дерев’яну обшивку воріт РММ, каркас підсилено профільними трубами та обшито металопрофілем, утеплені внутрішньою обивкою вхідні двері адмінприміщення. З метою економії електроенергії, лампи розжарювання, які виходять з ладу, замінюються на сучасні світлодіодні.

Відновлення спостережної мережі свердловин

   Для здійснення контролю за рівневим режимом та станом ґрунтових і підземних вод на осушуваних і прилеглих до них землях, а також моніторингу транскордонних підземних вод у Любешівському районі, працівниками Волинської гідрогеолого-меліоративної партії проводиться робота з прочистки і промивки спостережних свердловин пробурених на водоносні горизонти четвертинних та верхньокрейдових відкладів. Так днями виконано промивку двох свердловин у спостережному створі через долину р. Прип’ять поблизу с. Любязь, з допомогою яких здійснюється контроль підземних вод поблизу кордону з республіко Білорусь.

Valid HTML 4.01 Transitional