Проводять очистку каналу

Шацьке міжрайонне управління водного господарства виконує земляні роботи екскаватором ЄО-3211 (очистка каналу) в с.Підлісся Любомльського району на замовлення фермерського господарства «Вест Фенікс». На сьогоднішній день виконано майже 50% робіт від запланованого, що складає 3 тис.м3.

Засідання колегії Волинського облводресурсів

   26 жовтня цього року на базі Луцького міжрайонного управління водного господарства відбулось виїзне засідання колегії Волинського облводресурсів. Для участі у засіданні були запрошені керівники, головні інженери та заступники начальників управлінь водного господарства і гідрогеолого-меліоративної партії.

   Розглядалися питання: про підсумки діяльності водогосподарських організацій області за 9 місяців поточного року та про стан готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

   За підсумками обговорення були прийняті відповідні рішення щодо виконання необхідних заходів і завдань для забезпечення ефективної діяльності водогосподарських організацій області в наступний період.

 

Участь у конференції

   23-25 жовтня 2017 року заступник начальника облводресурсів О.Сергушко взяв участь у річній конференції Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, яка проходила у м. Жешув (Республіка Польща). Конференція організована перед запуском Програми та першим конкурсним набором проектів. В ході заходу заслухано представників Міністерства економічного розвитку Польщі щодо досягнутих результатів Програми PL-BY-UA, центральної влади Білорусі щодо важливості Програми в процесах розвитку в цій країні та Міністерства розвитку і торгівлі України щодо внеску Програми у сфері реформ в Україні. Також виступили представники керівного органу та спільного технічного секретаріату Програми, які доповіли про результати першого конкурсу заявок, представили коротку презентацію проектів в рамках тематичного напрямку «Спадщина» та великих інфраструктурних проектів. Проведено дискусійне обговорення промоційних методів та інструментів за участю трьох успішних проектів, що відзначені в рамках пріоритету «Спадщина». Крім того, учасники заходу оглянули заповідні території Бещадського національного парку.

   Детальніше про Програму на сайті https://www.pbu2020.eu/ua

 

Виконали роботи по ремонту споруди

В жовтні оглядачами Камінь- Каширського управління водного господарства проведено ремонт водовипускної споруди Полицького водосховища (с.Брониця) Полицької осушувальної системи.

Ремонт споруди включав в себе бетонні роботи із виготовлення та встановлення дерев’яної опалубки, приготування та вкладання бетонного розчину в зруйнований оголовок.

Вчасно проведений поточний ремонт дає можливість запобігти подальшому руйнуванню та продовжити термін безаварійної експлуатації споруди.

Провели обстеження

За зверненням ТзОВ «Кромберт енд Шуберт Україна ЛУ» спеціалістами облводресурсів, Луцького МУВГ та заводу було обстежено басейн малої річки Жидувка у Луцькому районі з метою встановлення впливу водоскидної споруди на гідрологічний режим річки та причини підтоплення водовипускної труби, яка забезпечує відведення дощових вод з території підприємства.

Valid HTML 4.01 Transitional