Привітали ювіляра

   10 листопада 2017 року відсвяткував свій поважний 90-річний ювілей колишній начальник Маневицького управління водного господарства, ветеран Другої Світової Війни Микола Прокопович Остапець.

   Народився Микола Прокопович 10 листопада 1927 року в містечку Борзна Чернігівської області. З 1944-го до 1951 року служив у радянській армії. Закінчив Ніжинський сільськогосподарський технікум. Працював у Лукові директором МТС. З 1960 року – на партійній роботі. Із січня 1965-го проживає в Маневичах. Працював головою райвиконкому, з 1972-го до 1991-го – перший секретар райкому партії.

   На протязі 12 років (1997-2009 рр.) очолював Маневицьке управління водного господарства.

 Зі словами привітань до ювіляра звернулися почесні гості: начальник Волинського обласного управління водних ресурсів Ростислав Кравчук, в.о. головного інженера Маневицького управління водного господарства Людмила Гонтар, колишній начальник Волинського обласного управління водних ресурсів Юрій Бахмачук, колега іменинника Микола Мілінчук, голова об’єднаного профкому облводресурсів Степан Волох, начальники районних та міжрайонних управлінь водного господарства - Валентин Оксенюк, Микола Авдіюк, Михайло Тимощук, Віктор Крисько, а також колишні начальники управлінь водного господарства -  Віталій Барванов, Петро Горщар, Панас Матвійчук, Іван Шевчик та інші.

Проведено технічне нівелювання

   Більше 20 років не проводились гідротехнічні роботи в Рожищенському районі на о.с. «Верхів’я р. Стохід» внаслідок чого МК р. Стохід замулений і не в повній мірі забезпечує функціонування осушувальної мережі. А це в кінцевому позначається на ефективному використанні меліорованих угідь.

   Управління проектом плану на 2018 рік передбачає провести комплекс робіт на магістральному каналі р. Стохід (ПК 300 – ПК 355).

   Для своєчасної підготовки технічної документації спеціалістами Рожищенської експлуатаційної дільниці проведено технічне нівелювання. На даний час інженерами проектної групи розробляється проектно-кошторисна документація.

XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2017»

  7 листопада 2017 року у м.Київ відбулась XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2017» у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

   Розглядались такі напрямки реалізації державної політики у сфері розвитку водного господарства: стратегія розвитку водного господарства України, робота автоматизованих систем управління водними ресурсами, охорона та запобігання забрудненню водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами, водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод тощо.

   Від Волинського облводресурсів участь у виставці прийняв начальник управління Р.Кравчук.

Метеокуточок

   На території промбази Ратнівського МУВГ знаходиться постійно діючий куточок метеоспостережень на якому провідний інженер гідротехнік Авраменко Раїса Іванівна відбирає кількість опадів та постійно веде моніторинг метеорологічних спостережень.

Відбулась нарада

31.10.2017 року відбулась нарада у заступника голови обласної державної адміністрації Кошарука С.Д., на якій розглядались наступні питання:

- інформування щодо механізму зміни статусу рибогосподарських водних об’єктів на рибогосподарські технологічні водойми;

- стан виготовлення та наповнення інтерактивної карти водних об’єктів області;

- щодо функціонування Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

За результатам наради було прийнято ряд рішень.

По двох питаннях співдоповідачем виступав начальник Волинського облводресурсів Кравчук Р.С.

Valid HTML 4.01 Transitional