Спільний відбір проб води на р. Західний Буг

  21 листопада 2017 року відповідно узгоджених домовленостей під час спільних нарад Груп з Охорони Вод і Питань Планування Транскордонних Вод щодо встановлення терміну спільного відбору проб води та міжлабораторних порівняльних аналізів на транскордонних ділянках водних об'єктів України та Республіки Польща, в пункті Устилуг/Зосін був проведений спільний відбір проб води річки Західний Буг.

   Захід є частиною напрямку подальшої співпраці  в рамках Українсько-Польської Групи Охорони Вод.

  Спільний відбір та виконання лабораторних аналізів дасть можливість порівняти результати досліджень лабораторії Волинської ГГМП (Україна) та лабораторії Воєводської Інспекції Охорони Середовища в Любліні (Польща) і оцінити гідрохімічний стан транскордонних вод річки Західний Буг.

  Детальніше про результати виконання вказаних спільних відборів проб та міжлабораторних порівняльних аналізів буде відзвітовано під час чергового засідання вище згадуваної групи ОВ.

  На даний час проводяться розрахунки та обробка лабораторних вимірювань.

 

Виконання земляних робіт

    Згідно виконання плану земляних робіт по Ратнівському МУВГ розпочато роботи по очистці міжгосподарського каналу К-3, який скидає надлишкові води у р. Прип’ять. Крім того гирло каналу було укріплено шляхом заплітання фашини. На виконання даного виду робіт було задіяно екскаватор ЕТ-16, та автомобіль Газель для перевозки фашини. Кріплення фашиною проводили 4 ОГТО та 1 машиніст насосних станцій Прип’ятської експлуатаційної дільниці.

День Гідності та Свободи

«Безсмертні душі загиблих і закатованих відійшли у небеса але вони житимуть вічно у народній пам'яті, бо Герої не вмирають»

   21 листопада 2017 року Україна відзначає 4-ту річницю Дня Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у сучасній історії нашої країни - Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Міжнародний форум

   З метою обміну досвідом та знаннями, налагодження нових контактів, впровадження провідних ініціатив, а також розвитку співпраці у різних сферах діяльності за принципами зеленої економіки, 15 листопада 2017 року у м. Луцьк відбувся Міжнародний форум «Зелена економіка: інноваційний шлях розвитку регіону».

   Відкрили форум голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, заступник директора Департаменту промислової політики Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Олена Работягова та директор Програми підтримки зеленої модернізації української економіки Дагмар Ецер.

   Від Волинського облводресурсів участь у форумі прийняв начальник управління Ростислав Кравчук.

Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

   14 листопада 2017 року в овальній залі приміщення обласної ради відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням голови облдержадміністрації Гунчика В.П.

   Розглядались наступні питання:

1. Про стан виконання невідкладних (першочергових) заходів (робіт) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території області, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року № 465-р та голови облдержадміністрації від 04 вересня 2017 року № 443.

2. Про розрахунок вартості здійснення ветеринарно-санітарних заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

3. Про стан джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території області.

4. Про погодження нового переліку потенційно небезпечних об’єктів області, переліку потенційно небезпечних об’єктів, які підлягають паспортизації, переліку потенційно небезпечних об’єктів, які необхідно вилучити з бази даних Державного реєстру.

5. Про внесення змін до обліків управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації та управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області захисних споруд цивільного захисту.

   Від Волинського облводресурсів участь у засіданні прийняв начальник управління Р. Кравчук .

 

 

 

Valid HTML 4.01 Transitional