Нагородили переможців

   29 листопада 2017 року в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок Волинської області відбувся пленум Федерації профспілок Волинської області з нагоди проведення року первинної профспілкової організації .

   За результатами огляду - конкурсу, переможцем було визнано первинну профспілкову організацію Маневицького управління водного господарства.

   Профком управління було нагороджено почесною грамотою та вручено нагрудний знак ФПУ «Профспілкова звитяга» голові профкому Маневицького УВГ Людмилі Гонтар.

Ремонт техніки

   Після завершення вегетаційного періоду в Любешівському УВГ приступили до ремонту землерийної техніки для підготовки її до виконання робіт у 2018 році.

  На даний час в РММ проводиться ремонт екскаватора ЕО-304. Працівниками РММ виконуються роботи по реставрації шестерні редуктора з метою зменшення витрат при ремонті техніки.

Виконується комплекс культуртехнічних робіт

   На замовлення ПП «Західна аграрна компанія» Луцьким міжрайонним управлінням водного господарства на території села Звози Ківерцівського району виконується комплекс культуртехнічних робіт на землях, що не використовуються у сільськогосподарському виробництві. Бульдозером ДТ-75 викорчовуються пеньки, проводиться планування території.

   Роботи ведуться на площі 20 гектарів, яку заплановано в наступному році засіяти сільськогосподарськими культурами.

Восьма нарада Уповноважених Урядів Республіки Білорусь і України

   Відповідно до Угоди між Урядом Республіки Білорусь і Кабінетом Міністрів України про спільне використання та охорону транскордонних вод, підписаним 16 жовтня 2001 року, а також на запрошення білоруської сторони 23-24 листопада 2017 року в м. Мозир (Республіка Білорусь) відбулась Восьма нарада Уповноважених Урядів Республіки Білорусь і України.
 

Про якісний стан водних об’єктів

   Згідно із Програмою державного моніторингу довкілля, в частині здійснення контролю якості поверхневих вод, затвердженої наказом Держводагентства України № 14 від 10.02.2015 р, лабораторією моніторингу вод та ґрунтів Волинської  ГГМП  за десять місяців 2017 року були виконані аналізи  якості поверхневих вод  Волинської області у басейні  річок Дніпро і Вісла.

Valid HTML 4.01 Transitional