Співпраця із фермером

   З метою недопущення підтоплення осушених земель ґрунтовими водами, забезпечення оптимального водно-повітряного режиму на меліорованих землях Шацьким міжрайонним управлінням водного господарства проводиться комплекс робіт із очистки каналів та розрівнювання кавальєрів внутрішньогосподарської мережі на Гущанській осушувальній системі на замовлення фермерського господарства «Вест Фенікс».

Участь у семінарі

    Згідно з планом заходів Агентства на 2017 рік у частині проведення тематичних короткотермінових семінарів для працівників організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, 12 грудня 2017 року відбувся семінар на тему: «Ведення державного обліку водокористування».

    Від Волинського облводресурсів участь у семінарі прийняла провідний інженер з використання водних ресурсів Шура Н.В.

 

Нарада керівників водогосподарських організацій області

   8 грудня 2017 року у м. Ковель (Ковельське МУВГ) відбулась виробнича нарада керівників водогосподарських організацій області під головуванням начальника облводресурсів Кравчука Р.С.

   За результатами наради було прийнято ряд управлінських рішень, щодо забезпечення надійного функціонування водогосподарського комплексу області та підготовки до безаварійного пропуску повені.

   Крім того, на виконання доручення Держводагентства та відповідного доручення облдержадміністрації  розроблені заходи щодо проведення інвентаризації водних каналів, розташованих на лінії державного кордону України з Республікою Білорусь.

   

Всеукраїнський тиждень права

   8 грудня в Луцькому міжрайонному управлінні водного господарства з нагоди «Всеукраїнського тижня права» працівникам управління була прочитана  лекція, де висвітлювались наступні питання:

  1. Зміни в законодавстві щодо пенсійного забезпечення.
  2. Права працівників при проведені реорганізації або ліквідації підприємства та при скорочені штату працівників.
  3. Про внесення змін до ст. 73 «Кодексу законів про працю України» щодо встановлення  вихідного дня 25 грудня 2017 р.

   Участь у заході взяли спеціалісти Волинського облводресурсів юрисконсульт Ольга Гаталюк, провідний інженер з підготовки кадрів Марія Лукащук та юрисконсульт Луцького МУВГ Наталія Скулінець, які також дали відповіді на питання присутніх працівників.

Про якісний стан водних об’єктів

Інформаційна довідка

про якісний стан водних об’єктів Волинської області

за результатами моніторингу поверхневих вод

(на 1 грудня 2017 року)

 

 

   Згідно із Програмою державного моніторингу довкілля, в частині здійснення контролю якості поверхневих вод, затвердженої наказом Держводагентства України № 14 від 10.02.2015 р, лабораторією моніторингу вод та ґрунтів Волинської  ГГМП у першому півріччі 2017 році були виконані аналізи  якості поверхневих вод  Волинської області у басейні  річки Дніпро.

   В басейні Дніпра в рамках державного моніторингу в листопаді поточного року було відібрано щомісячні проби води із річок Турія (м. Ковель) і Стир (м. Луцьк). В басейні Вісли в рамках державного моніторингу відібрано щоквартальні проби води р. Західний Буг (пункт відбору Забужжя) та його притоки річки Ягодинка, а також воду із оз. Світязь в пункті відбору в с. Світязь. Загалом виконано 145 аналізів.

Valid HTML 4.01 Transitional