Презинтація сучасного геопорталу та нарада у Держводагентстві

      21 грудня у Держводагентстві було презентовано сучасний геопортал «Водні ресурси України».

      В презентації взяли участь Голова Держводагентства України Ірина Овчаренко, перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв, заступник міністра екології та природних ресурсів Микола Кузьо, директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда, інститути громадського суспільства, науковці, представники органів влади, керівники басейнових управлінь, обласних управлінь водними ресурсами, управлінь каналів.

      Геопортал відкриває нові практичні можливості, зокрема, він містить сучасні атрибути дев’яти районів річкових басейнів. Це об’єкти гідрографії – річкові суббасейни, водогосподарські ділянки, екорегіони, кадастровий поділ тощо.

      22 грудня відбулась нарада керівників водогосподарських організацій України щодо запровадження енергосервісних договорів на об’єктах Держводагентства та формування вартості платних послуг, зокрема вартості з подачі води на полив, зволоження та комунальні потреби.

      Від Волинського облводресурсів участь у заходах прийняв начальник управління Р. Кравчук.

Покращення екологічного стану р. Цир

         Завдяки проведеним роботам з покращення екологічного стану р.Цир в межах м.Камінь-Каширський, а саме очищення від наносів русла, ефект відчутний одразу.

         При витратах води в річці, яка спостерігається на сьогодні і відповідає розрахунковій, значно покращився водний режим на прилеглій території і знизились рівні ґрунтових вод на присадибних ділянках та у зоні забудов, зменшились площі підтоплених ділянок.

         З метою впорядкування території та завершення всього комплексу робіт, Камінь-Каширським УВГ проведено розрівнювання кавальєрів вздовж очищеної ділянки русла р. Цир.

 

 

Тиждень права у Ратнівському МУВГ

   На минулому тижні у Ратнівському МУВГ  було проведено тематичну бесіду з працівниками управління з нагоди Всеукраїнського тижня права. Заступник начальника управління провів лекційну доповідь з питань реалізації і захисту прав людини, інженер з підготовки кадрів ознайомила присутніх по таких питаннях:

1. Зміни у законодавстві щодо пенсійного забезпечення.

2. Права працівників при проведенні реорганізації або ліквідації підприємств та при скороченні штату працівників.

3. Про внесення змін до ст. 73 «Кодексу законів про працю України» щодо встановлення вихідного дня 25 грудня 2017 року.

Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

   15 грудня 2017 року в овальній залі приміщення обласної ради відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС у режимі відеоселекторного зв’язку.

   Розглядались наступні питання:

  1. Про стан завершення невідкладних (першочергових) заходів (робіт) з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території області, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року № 465-р та голови облдержадміністрації від 04 вересня 2017 року № 443.
  2. Про санітарно-епідеміологічну ситуацію в області та заходи щодо недопущення її ускладнення.
  3. Про стан фінансування експлуатаційно-технічного обслуговування територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення.
  4. Про схвалення плану роботи регіональної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 рік.

    Від Волинського облводресурсів участь у засіданні прийняв начальник управління Р. Кравчук .

 

Cемінар-навчання для працівників юридичних служб

   4 грудня у приміщенні обласної державної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки спеціалістами Головного територіального управління юстиції у Волинській області проведено постійно діючий семінар з актуальних питань чинного законодавства, на якому були розглянуті наступні теми:

  1. Реформування пенсійної системи на території України.
  2. Процедура виведення неплатоспроможних банків з ринку. Наслідки визнання банку неплатоспроможним для фізичних та юридичних осіб.
  3. Щодо офіційних видань Міністерства юстиції України.

   У семінарі взяли участь юрисконсульти Волинського облводресурсів - Ольга Гаталюк та Луцького МУВГ -  Наталія Скулінець.

 

Valid HTML 4.01 Transitional