22 березня 2012 року - Всесвітній день води

22 березня 2012 року світова спільнота відзначила Всесвітній день води, який пройшов під гаслом «Вода і безпека харчування».

Обласное управління водних ресурсів та підвідомчі організації долучилися до відзначення цієї дати.

Було проведено 12 зборів у колективах управлінь та експлуатаційних дільницях, надруковано 11 тематичних статей в засобах масової інформації, прочитано 1 лекцію, випущено 3 стінгазети для сільських рад.

Збори в колективах управлінь Волинського облводресурсів

20 березня 2012 року відбулися загальні збори колективів Камінь-Каширського, Любешівського управлінь водного господарства Волинського облводресурсів з участю начальника облводресурсів Лавренюка В.В., заступника начальника облводресурсів Кравчука Р.С., голови профкому об’єднаної профспілки працівників водогосподарських організацій Волоха С.В. На зборах були підведені підсумки виробничої діяльності та виконання колективних договорів у 2011 році, а також намічені завдання і прийняття колективних договорів на 2012 рік.

Українсько-білоруська нарада

15 березня 2012 року начальник Волинського облводресурсів В’ячеслав  Лавренюк взяв участь у міждержавній нараді з питань погодження порядку пропуску весняної повені та паводкових вод на прикордонних річках, що протікають по територіях Волинської області України та Брестської області Республіки Білорусь, яка відбулась у місті Брест (Білорусь).

Тактико-спеціальні навчання щодо дій в умовах льодоходу, повені та паводку

На виконання Плану дій органів виконавчої влади Волинської області органів місцевого самоврядування щодо пропуску льодоходу, повені та паводків у 2012 році, з метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об'єктів та сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод, 14 березня ц.р. на територіях Камінь-Каширського, Любешівського і Ратнівського районів проведені тактико-спеціальні навчання з органами управління і формування  ланок територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту щодо дій в умовах паводку, пропуску льодоходу та повені.

Про водогосподарську обстановку в області...

Станом на 24 лютого ц.р. в області переважає хмарна погода та опади у вигляді дощу, яких, за інформацією Волинського гідрометеоцентру, протягом останньої доби випало в середньому 4 мм, а з початку місяця – 18 мм або 57% місячної норми.

Valid HTML 4.01 Transitional