Розпочався зимовий паводок

   3-4 січня поточного року спеціалістами Ратнівського МУВГ, на замовлення Забродівської об’єднаної територіальної громади, було проведено комплекс заходів по усуненню шкідливої дії вод зимового паводку на сільськогосподарські угіддя та присадибні ділянки в межах Щедрогірської осушувальної системи Щедрогірської сільської ради.

  Так, було проведено ремонт ділянки внутрішньогосподарської захисної дамби поблизу села Підгір’я, через яку, внаслідок життєдіяльності бобрів, із заплави р.Прип’ять до населеного пункту перетікала паводкова вода. Була задіяна техніка управління та місцевих жителів в кількості чотирьох одиниць та 1 аварійна бригада управління в кількості 4 чоловік. До початку робіт площа затоплення присадибних ділянок складала 2,5 гектари. На сьогодні ситуація на даному об’єкті нормалізувалась.

Ремонт насосно-силового обладнання

   В зв’язку з проходженням зимового паводку, високими рівнями води на осушувальних системах проводиться інтенсивна відкачка води насосними станціями Любешівського УВГ. З метою економії електроенергії працюють переважно в нічний час.

   В зв’язку з значним зносом насосно-силового обладнання, замуленістю каналів, насосні агрегати виходять з ладу. Працівники управління проводять ремонт насосно-силового обладнання власними силами. За грудень 2017року - початок січня 2018 року за додаткові кошти виділені Держводагентством відремонтовано 5 насосних агрегатів. Відремонтовані насосні агрегати встановлюють на місце тих, які виходять з ладу.

Аварійно-відновлювальні роботи

   В результаті випадання значної кількості опадів протягом жовтня-грудня 2017 року відбулось різке підняття рівнів ґрунтових вод на осушувальних системах, а річки Стохід і Прип’ять вийшли на заплаву. На території Любешівського району сформувався зимовий паводок.

З Новим Роком!

Нарада керівників водогосподарських організацій області

       28 грудня 2017 року у Ковельському МУВГ під головуванням начальника облводресурсів Кравчука Р.С. відбулась нарада керівників водогосподарських організацій області.

       На нараді розглядались наступні питання:

  1. Про результати поїздки начальника облводресурсів до м. Київ і участі у нараді керівників водогосподарських організацій, яка проводилась у Держводагентстві.
  2. Про хід підготовки меліоративних систем та водогосподарських об’єктів до пропуску повені (паводку) управліннями водного господарства.
  3. Інформація про результати перевірки діяльності водогосподарських організацій області управлінням Західного офісу Держаудитслужби.
  4. Про попередні підсумки виконання колективних договорів за 2017 рік.
Valid HTML 4.01 Transitional